• home
  • Contact

Adres

Verbreepark 15 2731 BR Benthuizen
Telefoon 079 - 331 93 13
Fax 079 - 342 35 72

Kamer van Koophandel 28058530
BTW nummer NL001714983B01
EORI nummer NL001714983
Bank ABN AMRO Bank N.V.
IBAN NL35 ABNA 0503 2831 69
BIC ABNANL2A

Openingstijden

Balie magazijn 8.00 - 17.00 u
Verkoop 8.00 - 17.30 u

Bereikbaarheid buiten openingstijden

Voor spoedgevallen kunt u contact opnemen met onze vertegenwoordigers:

  • Hans Licher (Noord) 06-51830017
  • Andreas Oosterom (Midden) 06-10978626
  • Matty Eckhardt (Zuid) 06-22408351

Directie

Maria Ditmar

Maria Ditmar

Directeur
06-12745078
m.ditmar@jobarco.com

LinkedIn profiel Maria Ditmar

Verkoop / Inkoop

Gerrarda Ellen

Gerrarda Ellen

Hoofd Verkoop/Inkoop
079-3435279 / 06-12507322
g.ellen@jobarco.com

LinkedIn profiel Gerrarda Ellen
Carola van den Bent

Carola van den Bent

Medewerker commerciële afdeling
079-3435266
c.vandenbent@jobarco.com

Henriëtte van Driel

Henriëtte van Driel

Medewerker commerciële afdeling
079-3435271
h.vandriel@jobarco.com

Jeanette van der Velde

Jeanette van der Velde

Medewerker commerciële afdeling
079-3435269
j.vandervelde@jobarco.com

José van Leeuwen

José van Leeuwen

Medewerker commerciële afdeling
079-3435263
j.vanleeuwen@jobarco.com

Mariëtte Smits

Mariëtte Smits

Medewerker commerciële afdeling
079-3435262
m.smits@jobarco.com

LinkedIn profiel Mariëtte Smits
Bianca Rijneker

Bianca Rijneker

Verkoop specialist - Regio West
079-3435278 / 06-13255071
b.rijneker@jobarco.com

LinkedIn profiel Bianca Rijneker
Kelly Bulk

Kelly Bulk

Medewerker commerciële afdeling
079-3435270
k.bulk@jobarco.com

LinkedIn profiel Kelly Bulk
Wesley Julien

Wesley Julien

Medewerker commerciële afdeling
079-3435268
w.julien@jobarco.com

Patrick Mai

Patrick Mai

Desktopbeheerder
079-3435265
p.mai@jobarco.com

Marketing

Mariëlle Mets

Mariëlle Mets

Marketing & Product manager
079-3435264 / 06-22519376
m.mets@jobarco.com

LinkedIn profiel Mariëlle Mets

Technisch adviseurs

Hans Licher

Hans Licher

Technisch commercieel adviseur regio Noord
06-51830017
h.licher@jobarco.com

LinkedIn profiel Hans Licher
Andreas Oosterom

Andreas Oosterom

Technisch commercieel adviseur regio Midden
06-10978626
a.oosterom@jobarco.com

LinkedIn profiel Andreas Oosterom
Matty Eckhardt

Matty Eckhardt

Technisch commercieel adviseur regio Zuid
06-22408351
m.eckhardt@jobarco.com

LinkedIn profiel Matty Eckhardt

Financiële administratie

Peter Ramstijn

Peter Ramstijn

Controller
079-3435274
p.ramstijn@jobarco.com

Ida Foortse

Ida Foortse

Medewerker financiële administratie
079-3435275
i.foortse@jobarco.com

Guillaume Helskens

Guillaume Helskens

Medewerker financiële administratie
079-3435276
g.helskens@jobarco.com

Secretariaat

Gerda Snijders

Gerda Snijders

Office Manager
079-3435273
g.snijders@jobarco.com

Logistiek

Willem van Dommelen

Willem van Dommelen

Manager Logistiek, Kwaliteit & Milieu
079-3319313 / 06-30032166
w.vandommelen@jobarco.com

LinkedIn profiel Willem van Dommelen
Waldo Aliradja

Waldo Aliradja

Meewerkend voorman
079-3435190
w.aliradja@jobarco.com

Hans Kievit

Hans Kievit

balie / 1e magazijnmedewerker

Robin Kool

Robin Kool

1e magazijnmedewerker

Logistiek Team 1

Logistiek Team 1

Logistiek Team

Logistiek Team 2

Logistiek Team 2

Logistiek Team